| conrob a întrebat:

Daca ma transfer de la o clasa la alta cand voi da diferentele? ma vor chema profesorii in timpul orelor sa le dau sau cum?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le vei da cand stabileste scoala, la inceputul sem.II.

Răspuns utilizator avertizat
| Ioandelasal a răspuns (pentru conrob):

Ti-am mai spus de vreo 10 ori, schimband profilul va trebui sa sustii examene de diferenta.
Daca nu reusesti la acestea transferul se anuleaza.

Răspuns utilizator avertizat
| Ioandelasal a răspuns (pentru conrob):

1.Da, te vei duce la clasa unde te-ai transferat.
2. Daca reusesti la diferente vei continua la clasa unde te-ai transferat.
3. Daca nu reusesti te intorci in clasa unde esti acum.

| Infraverde a răspuns:

Le vei da cand vor stabili profesorii. La mine in liceu se dadeau in timpul orei respective, de exemplu daca aveai de dat diferenta la informatica, in timpul orei de informatica de la clasa ta sau de la o alta clasa. Depinde foarte mult de la liceu la liceu, unii te pot chema in afara programului. Cel mai bine discuti cu profesorii materiilor pentru care vrei sa dai diferenta respectiva.