| Anoniymus1 a întrebat:

Imi place foarte foarte foarte foarte foarte mult de o fata si mi-e rusine sa o spun asa ca m-am gandit sa aflu daca ea ma place.Un coleg a intrebat-o si a spus ca nu dar continuii sa o plac; x. Cand ma priveste in ochi simt ca ma topesc. PS: ne intelegem ff bine,radem,glumim, avem incredere unu in celalalt, ne ajutam la teme, inaintea unui test etc (sunt cel mai bun din clasa la invatatura si de obicei o ajut cand nu stie ceva pentru ca nu pot sa o refuz ) deci cum imi dau seama daca ma place?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Nu mai băga pe alții la mijloc!
Cu siguranță o deranjează.
Poate a refuzat să recunoască, și bine a făcut.
Nu te schimba față de ea, poate se merită pe parcurs!

Succes!

| Anoniymus1 explică (pentru h3r):

Poi ne intelegem foarte bine nu stiu de ce refuza totdeauna (am mai intrebato) sa spuna de cine ii place... se rusineaza si de obicei tace. big grin

| h3r a răspuns (pentru Anoniymus1):

N-o mai întreba, sigur că n-o să-ți spună!
Cu timpul o să te apropii tot mai mult de ea, și vei avea succes.

12 răspunsuri:
| MadaMadalina1234 a răspuns:

Intreab-o pur si simplu daca spune ca nu... iti dau un sfat: NU MAI INSISTA! dar eu zic... ca te place succes

| Anoniymus1 explică (pentru MadaMadalina1234):

Poi nu stiu chiar daca nu ma place nu pot sa incetez sa o plac sad o iubesc prea mult

| MadaMadalina1234 a răspuns (pentru Anoniymus1):

Imi pare rau pentru tine dar eu nu prea am experienta in asa ceva ..am debia 12 ani

| Anoniymus1 explică (pentru MadaMadalina1234):

Deci ieri am fost in clasa se pare ca ea ascunde ceva de mine cu un coleg si nu prea vrea sa imi spuna (ea stie ca imi place de ea) si am plecat la fotbal si (partea interesanta) cand am ajuns la jumatatea holului s-a auzit din clasa "SI MIE IMI PLACE DE TINE!" si nu stiu care dintre fete a ziso. ma spus pe nume dar erau vreo 7 desi vocea semana cu a ei. Ceva idei?

| scooby98 a răspuns:

Frate daca te intelegi bine mai bine nu te combina cu ea fiindca de obicei se lasa nasol dupa despartire am patit-o

| Prose15 a răspuns:

Incearca prin intermediul unui prieten

| Anoniymus1 explică (pentru Prose15):

Am incercat nu vrea sa imi spuna.

| StRuMP a răspuns:

Sarut-o spontansmug
Daca te trezesti cu o palma..deja situatia e lamuritatonguelaughing

| Anoniymus1 explică (pentru StRuMP):

O iubesc cu adevarat nu vreau sa stric prietenia dintre mine si ea

| Cantacusin a răspuns:

Nu te mai juca, o poti intreba direct!
o poti duce la un restaurant, sau undeva si ii zici ca faci cinste: dupa care o intrebi... iti zic eu ca nu va refuza!