| RobertManu a întrebat:

Am vazut ca armata germana (bundeswehr) recruteaza. Unde mai exact se fac recrutarile? In orice tara europeana sau numai in Germania?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai vazut anuntul de recrutare atunci trebuia sa scrie conditiile ce trebuie sa le indeplinesti.
Cred ca una dintre conditii este sa fii cetatean german, se poate ca indiferent de faptul ca ai domiciliul in Germania sau in strainatate dar se poate ca si domiciliul in Germania este o conditie.