| anamaria241996 a întrebat:

As dory sa fiu sefa clasei dar diriga o zis sa argumentam de ce vrem sa fiu sefa clasei ce ar trebuisa spun ca sa gastig functia ca chiar mi-as dori sa gastig.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu daca ai sa Gastigi.Pentru ca trebuie sa fii cea mai buna din clasa.Mai ales la gramatica.Nu ai sa Gastigi asa.Plus alte greseli intr-o fraza de trei randuri.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Sefii de clasa se aleg dintre elevii cu cele mai bune rezultate scolare, in primul rand, apoi trebuie sa dea dovada de responsabilitate, seriozitate si spirit organizatoric.Numai dupa scris se vede ca trebuie sa mai ai rabdare...

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Convinge-o ca esti o persoana serioasa, ar trebui sa fie de ajuns.

| missmine a răspuns:

Intai invata sa scrii! Apoi mai vorbim.

| Decode49 a răspuns:

Eu iti zic sa te lasi. Scrie corect si mai vedem.