| Mdg4rfrsggg a întrebat:

As vrea sa devin cântăreț sau macar sa cânt și eu odată la televizor ma puteti ajuta?laughing

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu vocea cum stai?

| dannyel86 a răspuns:

Mergi la preselectiile Vocea Romaniei, X Factor sau Romanii au talent.
Ai toate sansele sa ajungi la televizor (mai ales cu X Factor, care promoveaza ambele categorii de persoane - cu sau fara ureche muzicala).

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mergi la emisiuni, dar fara o poveste buna nu te accepta nimeni sad

| Nirvanaaa a răspuns:

Exerseaza si mergi la o emisiune de genul.Trebuie sa te primeasca.