| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU eu as vrea sa devin cantaret dar cand e sa cant in fata mai multor oameni nu pot. Am o team ca vor rade de mine. Ce as putea face sa nu imi mai fie frica?

Răspuns Câştigător
| alexandradenisa2002 a răspuns:

Trebuie sa ai incredere in tine si sa nu te temi.Si eu am aceeasi frica inainte sa cant dar cand incep cantecul imi dispar toate emotiile. Daca tu crezi ca ai o voce frumoasa nu trebuie sa te temi ca ceilalti vor rada si daca rad poate nu au gusturi bune!

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cea mai buna metoda e sa ti-i imaginezi pe cei din public, in pielea goala.

| OnuOnulică a răspuns:

Înainte să urci pe șcenă gândește-te că nu ai de ce să te temi!

| oprescudorin11 a răspuns:

Ia-ti prietena cu tine si prietenii si bea o bere sau 100whisky. Fara apa.

| Rebecca123 a răspuns:

Pentru inceput, canta-i doar unei persoane in care ai cea mai mare incredere si vezi daca iti va zice ca, candti bine iar daca va fi asa nu o sa mai ai de ce sa iti fie teama daca tu canti bine

| aleexuta a răspuns:

Incepe de la o persoana doua trei si asa mai departe.mai intai cu familia apoi prieteni, clasa...
ma bucur ca te-am ajutat