| Bittersweet07 a întrebat:

As vrea sa ma angajez la KFC din vara(2012). Putetii sa imi spuneti cam cate ore se lucreaza si cam cat este salariu?
PS: Vreau un raspuns la intrebare nu chestii de genu "Nu te angaja"

4 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Un prieten lucrează la McDonald's și are salariul maxim 8 milioane, lucrează între 10-12 sau chiar mai multe ore, face și ture de noapte. E cam la fel și la KFC. Nu merită, mai ales vara, ți se face și rău de la atâta miros de mâncare.

| jasp_4651 a răspuns:

ANGAJAM BAIETI SI FETE PENTRU IMPARTIT PLIANTE
Posturi disponibile
Domeniu
Distributie
Nivel experienta
Fara experienta
Tip contract
Part-time
Nivel salarial
70 ron/zi
Localitate
Bucuresti ( toate orasele )

Firma recruteaza angajati din toate orasele mari din tara (peste 30.000 loc.), angajarea se face dupa un sistem american pentru astfel de joburi.
Informatii suplimentare pentru angajare le gasiti pe site:
http://imparte-pliante.ucoz.ro

Răspuns utilizator avertizat
| trifescugabriela a răspuns:

Sincer daca chiar acolo vrei aici depinde de orasul in care esti tu, in unele orase cei de la KFC sunt platiti bine dar in altele salariile sunt de tot rasul! Sincer eu sunt in Piatra Neamt si aici un salar la KFC e cam de 6 milioane pe luna si ai 12 ore de munca! E greu si mult, sfatul meu mai bine incearca in alta parte! Sau mergi chiar tu la KFC si intereseaza-te, ceri doar cateva informatii si ti le vor da! Sincer incearca un alt loc sau daca tii neaparat la KFC atunci mult succes!