| BlackMan a întrebat:

As vrea si eu sa ma tund... dar nu stiu cum
deci am 14 ani 1 70 45 kg par saten deschis spre blond fata ovala spre rotunda ochii caprui deschis, culoarea feteii deschisa. Cam atat ma ajuta si pe mine cineva cu niste poze... va rog muult. ii voi da fundita celui care imi gaseste tunsoarea care nu necesita vopsit si care imi va placea mie cel mai mult :X:X
[va pup]:*:*

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| scumpikkk a răspuns:

Http://images.google.ro/images?hl=ro&resnum=0&cu=hairstyles in 2009&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi
aici gasesti zeci de poze.bafta

| alexutzu00791 a răspuns:

La inaltimea de 1. 70 si 45 kg ti as sugera sa te tunzi savage turcoizuane sau shacane cocozure. Depinde de tine

| Oktavian a răspuns:

Intreaba frizierul si el iti va da sugestii referitor la coafura

| mihaelutzamy a răspuns:

Tunde-te in V cred ca iti va sta bine
incearca, sau dac nu bob, fundita? hai pleasebig grin

| BlackMan explică:

Bine acum zi-mi si ce inseamna si cum e tunsoarealaughing

| RomanMandruPanaMor a răspuns:

Dc nu te tunzi la 0big grin(nu te supara)nu stiu cauta pe net cuafuri si alege ce-ti place sau mai simplu... fa ce o zis oktavianbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cu breton filat si parul sa il ai filat in spate asta e ideea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti tare

| marieanne a răspuns:

Parerea mea ar fi sa te tunzi in spate pe drept si cu breton lung, pe o parte! Asta depinde, normal si de densitatea parului tau! Nu iti recomand vopsirea decat cu produse bune, nu de pe la supermarket! In cazul in care sunt produse bune ( gen Wella) vopsitul e chiar recomandat! Poti gasi o vopsea asemanatoare culorii tale daca nu vrei sa o schimbi! Oricum, cred ca tunsoarea asta te-ar avantaja!

| denisaiobita a răspuns:

La cum te-ai descris eu mi-as face parul motund si cu breton intr-o parte nu neaparat pe ochi dar intr-o parte adica asta e parerea mea sauuuu daca nu til lasi drept si lung si cu bretonul drept...:* km atata