| teiube a întrebat:

Buna am 17 ani si as vrea sa minces in curand fac 18 si as vrea serios de munca dar nu prosti din astea cu floturasi si cu reprezentant la nu stiu ce firme gen avon oriflame ca e o prostie nu cumpara nimeni pe criza asta si nu faci nimice caut ceva vreo firma dar ceva serios sunt tanare in putere pot face orice (in afara de lucruri indecente nu fac asa ceva)rog seriozitate.

1 răspuns:
| KingJulien a răspuns:

Buna,sora mea are 19 ani si in curand (septembrie) ea va pleca in Germania, dar ca sa nu stea degeaba o vara intreaba a inceput acum 2 luni sa lucreze la un restaurant ca chelner, dar poti incerca a fast-food, la un magazin...