| xFaith a întrebat:

Am aplicat un job pentru barmanita, problema este ca nu am lucrat niciodata, in nici-un domeniul. Nu am experienta si imi este teama sa nu fac o greseala.
Vroiam sa intreb daca ati mai lucrat ca barman/barmanita, sa imi spuneti cum vi se pare, sau ce poate face mai exact un barman?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce poate sa faca decat sa ia niste comenzi si sa serveasca la niste mese?

O sa mai spargi o sticla un pahar dar o sa capeti experienta