| zuzuliana a întrebat:

am nevoie de un mic ajutor va rog ajutati-ma in alegerea unei specializari la facultatea de stiinte economice: eu am optat pentru contabilitatea si informatica de gestiune, dar am auzit ca e foarte greu si nu prea e de viitor.Va rog spunetima care specilaizare ar fi mai buna dintre care exista( contabilitate, finante banci, administrarea afecerilor, afaceri internationale). Multumesc pentru ajuor

3 răspunsuri:
| BlueDreams a răspuns:

Ce contabilitate si gestiune?:O.Lasa astea, alege ceva de viitor si din care sa castigi bine, ca vezi si tu cum e viata prin Romania.Finante bamci, clar o specializare din care se castiga bani multi.Si afaceri internationale ar fi o optiune buna.Gandeste-te la viitor, nu e mare branza sa fi contabil sau gestionar crede-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aceleasi nelamuriri. Tu ce ai ales?

| lori15 a răspuns:

Daca as fii in locul tau as alege contabilitatea happy