| IoanaAnghel24 a întrebat:

Buna! Am o intrebare, cum poti obtine licenta pentru a lucra in America?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Licenta in ce?

| IoanaAnghel24 explică (pentru suntserios):

Regie film si productie

| johnnny123 a răspuns (pentru IoanaAnghel24):

Am si eu o intrebare: Cati ani ai de te vezi deja producator de film in Statele Unite? Nu ti se pare ca sari peste vreo zece pasi importanti?

| brokxy a răspuns (pentru johnnny123):

Nici nu a intrat inca la facultatea de film si regie si deja se vede angajata rolling on the floor)

| sierra1 a răspuns:

Termină-ți tu liceul, ia-ți bacu și apoi te gândești la green-card

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există așa ceva.
Scrie aici și întreabă ce vrei.
https://www.justanswer.com/......ion-law-us

| anonimg a răspuns:

Ca sa lucrezi in America trebuie ca un angajator de acolo sa iti faca "chemare". Nu stiu site-uri de angajare in America.

| Savu4iosif a răspuns:

Licenta in ce domeniu?