| Marrianna a întrebat:

Am si eu o intrebare. Este posibil sa fac postliceala de asist medicala, in acelasi timp cu fac de Asist medicala? Funda:*

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Teoretic se poate dar practic nu cred ca merge. trebuie sa mergi si la cursuri la amandoua, sa mai ai timp sa si inveti. e drept ca ce inveti pentru una iti foloseste si la cealalta dar tot iti trebuie timp, pe care nu prea o sa-l mai ai daca mergi la amandoua. o sa ai rezultate mediocre daca nu chiar slabe la examene si daca vrei sa la faci ca lumea pe ambele e un efort foarte mare care nu prea-ti mai lasa timp pentru nimic altceva. incearca un semestru daca chiar vrei sa faci asta, ai sa vezi daca poti sau nu. daca e prea solicitant renunti la una si gata.