| Luizaraluca a întrebat:

As avea mare nevoie de un sfat..Sunt in clasa a 11-a la profil de bio-chimie si trebuie sa ma gandesc unde vreau sa merg al faculta.Problema e ca sunt foarte nehotaratasad.m-as duce la medicina dar sunt prea multi ani...Iar la farma sunt doar 5 a, numa ca in strainatate medicina e foarte cautata, si chiar nu stiu ce sa aleg! Va rog frumos sa ma ajutati:*

2 răspunsuri:
| taviyamato a răspuns:

La medicina e greu si nu e chiar asa usor sa ajungi in strainatate, dar incearca, daca nu, incearca la farmacie si gata oricum se cauta farmacisti

| Luizaraluca explică (pentru taviyamato):

Stiu,nu e usor..adica oridune si la medicina si la farma nu e usor! Multi zic ca la farma e mai greu, si chestia asta ma descurajeazalaughing..multumesc oricum:*