| Larisa12gsk a întrebat:

as dori mai multe informatii despre facultatea de Politehnica Timisoara. Eu optez intre AC si ETc. Din cate am inteles la AC se da admitere din matematica si fizica iar eu nu ma descurc la fizica. Puteti sa imi scuneti materiile studiate, ce pot sa lucrez dupa terminarea facultatii sau orice alte informatii. Multumesc

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu-ti merge matematica sau fizica, atunci facultatile tehnice nu-s pentru tine!
Alege altceva.