| florynpuffy a întrebat:

As dori sa fac o scoala de asistent veterinar.Imi plac enorm de mult animalele si cred ca mi s-ar potrivi aceasta profesie. Ce ma sfatuiti? Si daca imi puteti da si niste detalii despre cat costa, cat timp dureaza scoala etc.Mersi mult!

2 răspunsuri:
| iulia_7948 a răspuns:

Si toata viata vei ramane sclav. 6 ani trec repede, mai bien te apuci de facultate. pe langa salariul de 2 lei, mai faci si pe femeia de serviciu. Vb din proprie experienta. Abia astept sa termin facultatea odata!

| florynpuffy explică:

Mersi! uite si fundita! salutari si tie!