| Hora_Darius_1996 a întrebat:

As dori sa ma lamureasca si pe mine cineva de la Universitatea de Medicina din Timisoara in legatura cu conditiile din camin, gen bai, curatenie... Baile sunt prezente in fiecare camera sau la comun?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Uite ca surprizator chiar e cineva sa-ti raspunda laughing Nu-s la medicina, dar am prieteni pe acolo si am fost prin camin. Camerele sunt de 3 persoane, baile sunt la comun, nu am fost in baie sa vad cum e, dar am auzit ca dusurile ar fi fost renovate recent si arata destul de bine.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu vreau să te dezamăgesc, dar slabe șanse să găsești vreun răspuns aici. În locul tău aș merge la secretariatul Universității și aș cere posibilitatea de a vizita căminul. Dacă ți se aprobă cererea (dorința), atunci ar trebui să îți dea și un însoțitor care are acces în spațiul respectiv.
Dacă nu ți se aprobă o astfel de cerere, atunci se poate înțelege că lipsesc anumite condiții pentru un trai decent în acel cămin.

| DanyDav a răspuns:

Intra pe siteul universitatii, la forum cauta pareri, intrebari si raspunsuri, pune intrebari si vei afla chiar si ce nu te intereseaza.