| Marianx a întrebat:

Buna , as vrea sa dau la Politehnica (Calculatoare si Tehnologia informatiei) si nu stiu care centru universitar sa aleg ( Timisoara sau Bucuresti) daca mi-ati putea da niste sfaturi unde ar fi mai bine si de ce.

1 răspuns:
| Miranda29 a răspuns:

Depinde unde stai daca stai in Bucuresti ar trebui sa te duci in cea de la Bucuresti pentru ca ai mai multe avantaje acum nu stiu eu am o prietena care e in facultatea de IT de la Buc. si zice ca e multumita