| Proca_Demi_1994 a întrebat:

as vrea sa-mi retrag dosarul de la facultate si am niste nelamuriri:
1. Cererea de retragere trebuie sa o scriu de acasa de mana sau voi primi de la secretariatul facultatii o cerere tip de retragere?
2.Dosarul mi se restituie pe loc sau este vorba de un interval de timp? Daca este asa in cat timp imi voi primi dosarul?
Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

1.In functie de facultate, o sa-ti fie data/o sa completezi tu una. In general facultatile au cererea la secretariat sau o sa te puna sa o cumperi de la un magazin din facultate.
2. Trebuie sa aduni niste semnaturi ca nu ai restante/datorii la camin/biblioteca... chestii de genul. Dupa ce aduni semnaturile acelea o sa primeasca cererea, apoi trebuie sa fie semnata de decan. Odata semnata o sa-ti returneze dosarul.