| atianin a întrebat:

Cererea tip care serveste la inscrierea in anul I la facultate se primeste si se completeaza in momentul in care depui dosarul de inscriere sau trebuie luata de la secretariatul facultatii dinainte si completata inainte de a prezenta dosarul in vederea inscrierii?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Iei formularul de acolo si-l completezi pe loc. Nu-i asa mare filozofie. E doar un formular!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O completezi în momentul depunerii dosarului.
Baftă.
Pa, pa.

| FashionDiva a răspuns:

Dosarul trebuie sa contina si aceasta cerere. Deci trebuie sa o completezi inainte. Poti sa o completezi chiar in ziua in care vrei sa depui dosarul.

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci distinctie intre cererea de inscriere pentru concursul de admitere la facultate si cererea de inscriere (pentru.frecventarea cursurilor) in anul I (II, III, etc.) care se depune ulterior in perioada premergatoare inceperii anului universitar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Tu fa-ti una de mana pur si simplu. Daca au ei alte formulare iti vor da sa completezi acolo.