| ubs a întrebat:

As vrea sa va dati cu parerea in legatura cu ce facutate ar trebui sa urmez. O sa incep mai intai sa va spun ce imi place.Pai imi place moda si designul de orice fel numai ca ma tem ca nu se castiga, urmez liceul de arta profil desen-pictura, mi-ar mai place sa am propriul meu salon de cosmetica, coafura, machiaj, manichiura etc, imi place foarte mult sa dau sfaturi si sa-mi dau cu parerea in legatura cu moda, machiajul, produsele cosmetice, si imi mai place sa aflu tot ce e nou in lumea mondena, sa citesc toate revistele si chiar mi-ar place sa scriu despre asta. Daca m-ati putea ajuta cu cateva sfaturi, as vrea sa castig si bine. Iau in considerare orice parere.Multumesc mult!:*

1 răspuns:
| miki_9062 a răspuns:

Pai eu zic sa urmezi ce iti place tie mai mult si sa nu te iei dupa altii e viata tah fa ceea ce iti place tie mai mult