| Cristianaaaaa a întrebat:

azi mi-am depus dosarul de inscriere la doua facultati, iar dupa am aflat ca ambele au examenul de admitere in aceiasi zi, la aceiasi ora. vreau sa stiu daca imi pot retrage dosarul de una din ele si daca este vreo sansa sa'mi recuperez banii pentru taxa.happy

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Il poti retrage oricand, dar taxa nu o primesti, este "taxa de inscriere" si ti-au facut inscrierea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De retras il retragi cand vrei, banii inanpoi niciodata

| AlinaCurca a răspuns:

Nu. Nu iti vor returna banuttii pentru ca ei vor spune "de unde sa stim ca renunti? Am folosit banutii pentru admiterea ta."

| Cristianaaaaa explică (pentru AlinaCurca):

Am facut o cerere si banii imi vor fi restituiti in maxim 5 zile, inca nu dadusem examenul de admitere si cica pe perioada asta ti-i pot restitui.