| Ovidiu03 a întrebat:

daca vreau sa imi depun dosarul la mai multe facultati platesc taxa de inscriere la fiecare, iar daca nu intru la una din ele primesc banii inapoi?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este taxa de inscriere la admitere si nu se mai restituie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu primesti nimic inapoi

| Meow230 a răspuns:

Ti-as recomanda sa nu faci asta... Da, platesti taxa de inscriere, dar nu mai primesti banii inapoi. Gandeste-te bine unde vrei sa dai

| christian90 a răspuns:

Vei plati o taxa de aprox 100 lei la fiecare faculatate si nu vei primi niciun ban inapoi dar poti cere o chitanta cand depui dosarul si poti plati mai putin la celelalte avand acea chitanta, daca te razgandesti va trebui sa iti retragi dosarul.