| TannyaEmoooKid a întrebat:

Buna!:*
Ce facultati ati vrea sa >urmati?:

Eu as vrea sa urmez facultatea de design vestimentar, ce ziceti se merita sa fac aceasta facultate?

App ziceti`mi si mie ce stiti despre aceasta facultate:d

>big grin

3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Eu ma pregatesc pentru medicina.
Despre facultatea de design nu am o parere prea buna, dar asta pentru ca nu se potriveste cu personalitatea mea, daca tie iti place si simti ca ti se potriveste nu ar trebui sa te intereseze ce zic altii si s-o urmezi.

| AndreiP98 a răspuns:

Io as vrea mate-info Tudor Vianu...Da mai am 6 ani (am 12 ani)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facultatea de Arte decorative si Design cred ca are o sectie de design vestimentar poti cauta pe net, sigur vei gasi o groaza de informatii. Multa bafta!