| User82282873 a întrebat:

Buna. Ce trebuie sa fac pentru a deveni un psiholog militar sau un ofițer logistic? Este nevoie de pregătire fizica?

2 răspunsuri:
| mi25 a răspuns:

Ti-am raspuns la cealalta postare.

| RxTx a răspuns:

Nu numai fizca, eu cunosc un psihilog care a lucarat la un sericiu secret care mi-a spus ca lau bagat intr-o groapa
i-au spus o parola
si au pus 2 soldati sa il pazeasca
nu stia cand este zi sau noapte si 5 zile a baut picaturi de apa de pe perete de la condens
si a mancat gandaci
ca sa treaca testul
ca daca dorea putea sa strige sa spuna parola si il lasau sa plece acasa imediat
dar nici nu il mai angajau