| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Daca fac cursuri IT. apoi primesc diploma.ma pot angaja usor.ma pasioneaza calculatoarele, stiu multe.si as vrea sa fac ce imi place.ce ziceti se catiga ceva in acest domeniu?

Răspuns Câştigător
| DianneKrieger a răspuns:

Buna! Da, se castiga bine in acest domeniu!
"Salariul este în majoritatea cazurilor între 2.000 şi 3.200 de lei pe lună. Poate în Bucureşti se mai adaugă 500 de lei la aceste cifre."
Slujbele din software/tehnologii/ IT hardware pot fi răsplătite cu salarii lunare brute de 711-1013 euro... acum depinde de munca depusa si noroc. Multa bafta!

3 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Depinde in ce domeniu al calculatoarelor. Ce stii mai exact?

| CataC a răspuns:

Buna TPU. ziceti-mi si mie care-i treaba cu schimarea oreihappy ca nu inteleg, adica se vor schimba si programele autobuzelor?happyfunda!

Cu intrebari de genul asta nu cred ca vei excela happy

| matrixismyname a răspuns:

Deocamdata in acest domeniu este extrem de multa concurenta, se castiga bine doar daca esti bun, printre cei mai buni macar, sau sa ai extrem de mult noroc.