| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp tot ma gandesc la meseria de animatoare. Imi place mult sa dansez si ma tenteaza. Care sunt avantajele si dezavantajele acestei meserii? Ce ar trebui sa stiu inainte sa ma apuc? C-am cat se castiga aproximativ? Multumesc!

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Avantaje sunt multe: te distrezi, dansezi, dansul iti face un corp frumos, vei avea sansa de a aparea intr-un video muzical, se castiga bine. dezavantaje: in tara noastra societatea are o minte foarte ingusta, iar faptul ca tu esti animatoare vei fi aspru judecata de majoritatea.

| LegionarulRoman a răspuns:

Avantaje: nu trebuie sa-ti folosesti niciun neuron.

Dezavantaje: s-ar putea sa fi pipaita constant, sa ai cereri foarte insistente, care se pot materializa chiar in violuri

Ce ar trebui sa stii? Ca trebuie sa arati bine, sa te misti bine si ca trebuie sa fi pregatita sa primesti cereri de sex salbatic.

| Nutemaiholba a răspuns:

La cum scrii, e cea mai potrivita meserie pentru tine.winking Ai placerea sa dansezi 90% goala in fata unor barbati care incep sa saliveze dupa curul tau? thinking Sau unii o sa iti ceara sa te *** cu ei in baie pentru o suma de bani, sau sa le-o sugi tot asa contra-cost. Si atunci o sa zici tot asa? Ca e "tentant"? oh go on Eu zic sa te duci la scoala fetita, si lasa visele astea.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Nutemaiholba):

Exact de oameni cu gandirea ta mi-e scarba.

| Nutemaiholba a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Si eu te iubii necunoscutule. :3