| anonim_4396 a întrebat:

dupa terminarea facultatii de psihologie, ce master m-ar ajuta ca in viitor sa pot lucra in domeniul expertizei in laboratoarele de criminalistica si evaluare juridica sau mai pe scurt sa fiu psiholog criminalist.Va multumesc, astept raspunshappy.

1 răspuns:
| EUSIATIT a răspuns:

Iti faci master si ce mai poti face. dar .relatie ai?/? ceva pile? ca daca nu ///sanse minime sa ajungi acolo doar sa prinzi un concurs de ocuparea loc de munca. dar .nu am vazut in .acest domeniu. loc,, vacant