| anotimp2 a întrebat:

E vreun medic(chirurg) pe aici? Daca da, imi puteti spune va rog cum decurge o zi normala de lucru si daca meseria aceasta merita atatea sacrificii(timp, invatat)?

Răspuns Câştigător
| Anablondyi a răspuns:

Tata e medic chirurg! se castiga un salar mai mare decat al profesorilor,evident, deoarece este de la stat! E naspa cand lucreaza noaptea si cand lucreaza, mult. poate dura o operatie si 8 ore intregi! merita sa inveti, doar daca iti place sa faci asa ceva pentru ca meserii mai banoase de atat exista si pot fi si mai putin...scarboase laughing sper ca te-am ajutat!