| Luly512 a întrebat:

Am nevoie de sfaturi! Atunci cand prietena mea vine la mine,ne plictisim,pur si simplu nu avem ce sa facem,stam pe telefoane etc. Aveti idee de jocuri, chestii de genul?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Papusi nu mai aveti? Ati epuizat joaca cu ele?

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai puteti sa mai barfiti, sa jucati jocuri precum adevar sau provocare.

| Ara997 a răspuns:

Cum ati devenit prieteni? ce v-a adunat sub aceeasi umbrela? lucrurile acelea trebuiesc exploatate.
sper ca nu ti-ai tras prietena numai ca sa fi in randul lumii.

| Voidwithin a răspuns (pentru Ara997):

Asa se poarta acum, breloc la purtator happy. Pariez ca nici nu se cunosc asa de bine.

| DralyaDary a răspuns:

Puteti juca Fazan, Adevar si Provocare, 20 de intrebari.