| daniellla a întrebat:

Eu sunt la matematica infortmatica intensiv informatica, dar dupa terminarea liceului mi-as dori sa dau la medicina, in Cluj.Ma gandeam, e vreo problema daca profilul liceului nu are legatura cu facultatea? Multumesc anticipat de lamurire...

Răspuns Câştigător
| moniquah a răspuns:

Nup, nu e nicio problema. daca inveti pentru admitere, din materiile care se dau nu conteaza ce ai terminat. si eu am terminat turismul si am dat la medicina, dar te saftuiesc sa iei niste meditatii happy bafta si astept sa imi spui ce ai facut si ce te-ai hotarat

3 răspunsuri:
| anotimp2 a răspuns:

Si eu sunt la mate-info-bilingv engleza - si poate dau si eu la medihappy.E sti a 12-a?

| daniellla explică (pentru anotimp2):

Nu,sunt in clasa a 10 a.

| feellikeido a răspuns:

Nu...mai ales ca de la mateinfo poti merge cam peste tot