| Andraxandra12345 a întrebat:

Bună grup!
Ce face mai exact un ajutor de ospătar?
Sunt angajată pe o lună și de Luni încep prima zi.
Mi s-a zis că sunt în probă 5 zile și după decide dacă mai prelungim contractul...
Ofer funda!
Scuzați categoria*

Răspuns Câştigător
| Marius22222222222 a răspuns:

Așezi pe masa pahare, tacâmuri etc

6 răspunsuri:
| Marius22222222222 a răspuns:

Ciudat că nu am mai auzit de contract pe 5 zile

| Andraxandra12345 explică (pentru Marius22222222222):

Bună! Ai înțeles greșit contractul e pe o pe o lună.
Eu sunt în probă 5 zile să vadă cum mă descurc și dacă ma adaptez îl prelungește...
Mulțumesc din suflet pentru răspuns!

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Andraxandra12345):

Oricând scumpo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuți ospătarul, servești la mese, debarasezi mese, ștergi mese, geamuri, sticlărie ce e pe acolo, curățenie. Tu niciodată nu vei lua comenzi, doar ospătarul se ocupa. Dacă nu cumva te vor lăsa ei sa vadă cum te descurci. In rest se mai numește sclav de ospătar. Iar ospătarul isi va lua bacșiș iar cu tine împarte numai dacă vrea.

| Marius22222222222 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta nu neapărat.treaba cu bacșișul.tio zic că am lucrat multi ani in restaurant

| guradebaba2077 a răspuns:

Buna seara doamna stimabila aldraxandra12345, sunteti un caz deosebit de grav.