| brokxy a întrebat:

Buna, imi puteti da nume de site-uri de incredere unde pot gasi locuri de munca in apropiere? Nu eJobs......Pt ca simt ca ma vor da afara de la Fast Foodu asta curand sau o sa renunt eu. Aici daca nu lucrezi cu viteza luminii nu esti bun de nimic....de cateva saptamani sar toti cu gura pe mine.De aproape 8 luni sunt aici dar tot ce am facut inainte era perfect acum si daca respir parca nu e bine.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Atunci nu mai respira.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată?

| anonimg a răspuns:

Iti depui cv la alte fast-food-uri din zona.

| Apokales a răspuns:

Cea mai buna critica este sa te dea afara. D-astea am mai auzit si eu si nu s-a intamplat nimic. Cauta pe bestjobs. Este o alternativa la EJobs si incearca sa intri pe site-urile oficiale ale magazinelor/firmelor din zona ta si vezi daca au sectiunea cariere ca sa poti aplica.