| brokxy a întrebat:

Buna, imi puteti da va rog frumos sfaturi unde sa ma angajez la 20 de ani, fata? Am mai lucrat undeva 2 saptamani si nu era de mine, exclus KFC, Mcdonalds. As vrea tare undeva cu program fix si unde pot avea o pauza. Am auzit ca la fast food nu ai timp sa mergi nici la baie.

8 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Vanzatoare la un aprozar ori la un magazin de haine/mall instructor educatie intr-un centru de plasament (asigură educaţia şi supravegherea copiilor, beneficiari ai serviciilor sociale), ajutor de bucatar, mai poti cauta si singura pe https://www.ejobs.ro/ (iti poti face un Curriculum Vitae si sa il aplici la firmele care te intereseaza)

| BuLaNNNeL a răspuns:

În ce zona/oras locuiești?
Încearcă o fabrica.

| Yurisa a răspuns:

Call center? poate un magazin micut, chelnerita

| sadrian46 a răspuns (pentru Yurisa):

Call center? Acolo mergi la pipi cu acordul șefului.

| Yurisa a răspuns (pentru sadrian46):

Depinde

| sadrian46 a răspuns (pentru Yurisa):

Am o prietenă care a lucrat acolo la Madrid, la o firmă de telefonie unde primea plângerile clienților nemulțumiți și pățit exact așa.

Răspuns utilizator avertizat
| Ilie19 a răspuns:

Poti incerca la niste supermarketuri ca, kaufland sau lidl sau daca nu la o fabrica.