| Bidan182 a întrebat:

Bună, îmi puteți spune care sunt pașii pentru a ma putea angaja la ISU după ce am terminat cursul de "servant pompier"?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Singurii fara bacalaureat sunt SGP-ii de la armata. La MAI nu te poti incadra fara bacalaureat.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.ijsunt.ro/conditii_angajare.php
Citeste pe acolo! Poate te ajuta! Mergi la ISU al judetului tau si ia legatura cu cei de la recrutari! Daca spuneai judetul iti spuneam eu unde sa mergi.

| Bidan182 explică (pentru Salontanul):

Tulcea, scuze ca nu am precizat, okey mulțumesc mult de răspuns ma voi interesa.

| Bidan182 explică (pentru Salontanul):

Sa înțeleg ca fără diploma de bacalaureat nu pot face nimic doar cu diploma de servant pompier nu?

| Salontanul a răspuns (pentru Bidan182):

Singurii fara bacalaureat sunt SGP-ii de la armata. La MAI nu te poti incadra fara bacalaureat.