| Joker3134 a întrebat:

Ca pompier servant civil iti cere sa dai psihologic?

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Se face protectia muncii nu medicina muncii (asta pentru sirius. protectia muncii.
Pentru ca sa intinzi un furtun si sa tii de el cand tasneste apa, nu-ti trebuie test psihologic. Iti trebuie sa ai discernamant, lucru care se vede si cu ochiul liber cand se face instuctajul.

Răspuns utilizator avertizat
| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Joker3134):

Nu!

Răspuns utilizator avertizat
| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Joker3134):

Dar cine a spus asta? Ce are a face scoala militara cu pompierul civil?

Răspuns utilizator avertizat
| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Joker3134):

Pentru orice categorie de boala sunt diferite bareme, si simptome.
Pentru orice meserie se prevad bareme pentru pentru orice boala. Iti dau un exemplu: pentru a conduce un autovehicul personal poti avea auzul slabit pana la 50%. Ca profesionist nu.

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred.

| siriusblack98 a răspuns:

Esti un fel de paznic in practica pe meseria de servant pompier. Sincer cred ca nu. Stiu ca se face medicina muncii ca la fiecare angajat (asa din pix ca la noi) si atat.