| Blue_2512 a întrebat:

Buna imi puteti spune de ce hobii sa ma ocup ce sa fac sa-mi deschid o afacere mai exact nu sunt adult am 13 ani... funda

Răspuns Câştigător
| Ciuuf a răspuns:

Iti sugerez sa te tii de scoala...cel mai interesant hobby din toate.
Daca doarwsti altceva poti sa te apuci de colectionat...insigne,brose,carti cu povesti, accesory.
Poti sa incerci hobby-ul vestimentar sa cosi da creezi propriile tale haine bine inteles cu ajutorul unui adult!

2 răspunsuri:
| papusikatha a răspuns:

E foarte bine ca la varsta ta vrei sa ai deja o afacere, eu zic sa inveti bine, sa culegi informatii si sa generezi cunostinte, cu timpul vei capata experienta si cu putin noroc vei dobandi foarte bine in afaceri.O idee pentru tine ar fi origami, poti invata sa le faci si le poti vinde, am intalnit multi pusti facand asta. Uite aici exemple: http://www.youtube.com/watch?v=XFf3CIOZSs8

| ClonaHappy a răspuns:

Pentru hobii ti-as sugera fotbalul si baschetul. Sunt 2 sporturi distractive, dar te ajuta sa te si mentii in forma. Pentru afacere ti-as sugera sa te tii de scoala, sa inveti si sa faci un liceu/o facultate care sa iti formeze un viitor bun in viata! happy Astept fundita! big grin