| BelehuzCorneliaAlexandra a întrebat:

Buna la toata lumea.Am o mare rugaminte la voi..de curand m-am casatorit si m-am mutat in Constanta..am terminat scoala postliceala sanitara de asistet de farmacie si doresc sa fac practica intr-o farmacie cu circuit deschis si de ce nu pe urma sa ma angajez in locul respectiv..in timpul scolii nu am avut unde sa fac practica deoarece scoala am facut-o la Dorohoi desi era infiintata la Iasi si acolo toate farmaciile erau ocupate sad..care e din Constanta si cunoaste o farmacie unde crede ca as putea face practica si poate pe viitor sa ma poata angaja i-as fi foarte recunoscatoare.Mentionez ca pe timpul practicii nu doresc sa fiu platita. sunt serioasa,de incredere, cu spirit de echipa...am 23 de ani.Multumec

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista o groaza de site uri cu joburi precum ejobs, bestjobs samd... acolo gasesti locuri de munca nu pe TPU

| BelehuzCorneliaAlexandra explică (pentru suntserios):

Acolo toti cer minim 6 luni de practica.vor asistenti care sa aiba experienta. oricum multumesc

| mixxjim a răspuns:

Mai incearca si direct, prin farmacii, incepe cu cele din zona in care locuiesti, intra si intreaba direct si cu tupeu daca nu angajeaza, si cu un CV in geanta pe care sa li-l lasi daca raspunsul e nu in caz de maine se razgandesc, nu stii de unde o sari vreun iepure happy Succes!