| Ioannaaaaaaaaaa a întrebat:

Maine am un interviu la o gradinita..nu stiu ce anume o sa ma intrebe exact ..am si emotii ca este primul job.Nu stiu...ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te vor intreba cati ani ai si la ce grupa vrei sa mergi.

| kiri11 a răspuns:

Trebuie sa fi mereu zambareata si calma big grin copii iubesc o companie cat mai vesela si ajutatoare! Practic trebuie sa te comporti ca un copil in timpul orelor de munca. La interviu fi tu insa-ti :Đ bafta

| Marius_Nica_1994 a răspuns:

Buna.daca ai emotii doar tu stii ce ai de facut..in primul rand trebuie sa fii calm/a sa-ti convrolezi emotiile si sa fii atent la intrebarile pe care ti le va spune...si sa raspunzi fara grija sau frica...tu doar controleaza-te..bafta

| Marius_Nica_1994 a răspuns:

Buna.tu doar controleaza-te si fii atent/a la ce o sa te intrebe. fara sa te stresezi deloc..controleaza-ti emotiile si linisteste-te si fii calma. daca ai la indemana i-a o pastila anti-stress cu vreo jumatate de ora inainte..succes