| Cristiano_8046 a întrebat:

Buna numele meu este Andrei si imi doresc sa ajung in Anglia sa dau probe la echipa de fotbal Leyton Orient din liga a 3 a am 18 ani si am jukt in liga a 4a 2 ani iar acum clubul sa desfintat. Daca poate cineva sa ma ajute cu orice va rog

3 răspunsuri:
| Sabwy a răspuns:

Cu ce sa te ajut?

| delphigab9 a răspuns:

Daca esti talentat poti ajunge mai departe decat la ceea ce ai mentionat. dar ai grija ca talentul trebuie foarte mult slefuit si asta doar prin munca.mult succes

| rebelutza4u a răspuns:

Cu ce sa te ajut...fii mai clar