| 77Paul7718 a întrebat:

Buna revin cu o noua intrebare…laughing
Sunt a-7a si anul scolar ii pe final vreau sa ma duc la un profil Economic. Vreau sa stiu ce materii se fac, cum e bacul si ce meseri pot alege din profilul asta cu sau fara bac? Ca sa ma fac curier ce permis imi trebuie? Cine are cel mai bun raspun si imi daa toate detaliile primes funda

1 răspuns:
| GoranAndrei a răspuns:

Pai daca aspiratiile tale sunt sa ajungi curier, inseamna ca prea multe pretentii de la viata nu ai, iar pentru asta nici macar liceu nu iti trebuie, decat sa ai 10 clase ca sa poti obtine permisul categoria B.