| sosetute a întrebat:

Am 47 de ani si caut un loc de munca la o fierma de paza in Bucuresti. Am tot incercat la firmele cu renume Bgs, guard one shelter si multe altele. dar ofera salarii de 700-800 de ron.Am lucrat in Jandarmeria Romana 14 ani, am fost si garda de corp la un domn de afaceri din alta tara timp de 4 ani de zile.Imi puteti spune si mie o firma de paza care plateste un salariu decent gen 1.100 de ron, salariul sa il de-a la timp si sa nu se faca 2 contracte de munca unu pe 6 ore si ce-l de-al doilea pe 2 ore cum fac unele firme.Va multumesc.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sincer, nu cred ca plateste nimeni cu 1100 de lei un agent de paza, e un salariu pentru studii superioare (medic, profesor). Poate ca sef de obiectiv daca ai si ceva studii (dat fiind ca ai lucrat in Jandarmerie presupun ca ai mai mult de 12 clase) sa poti obtine in jur de 1000 de lei, plus bonuri de masa.