| Badetoiu a întrebat:

Buna seara! Am și eu o întrebare: Daca lucrezi 3 nopți la rând ex: luni,marți, miercuri cate zile libere ar trebui sa am pe urmă! Va mulțumesc frumos!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cum este contractul si care este structura schimburilor si turelor, in comania unde lucerzi, fiindca sunt companii care au ture de noapte cate 5 sau zile la rand...

| sierra1 a răspuns:

Legal, niciun angajator nu o să-ți permită așa ceva și prin urmare nu o să primești liberele la care visezi după turul ăla de forță imaginar

| Yuoia a răspuns:

Nici una.
Dar nu ne spui programul locului de munca.

Răspuns utilizator avertizat