| Ancaabc a întrebat:

.Stiu ca au mai fost intrebari de genul acesta, dar chiar am nevoie de un raspuns adevarat si sincer. 1 Mai pica Marti ...Cumva avem Luni si Marti libere sau Marti si Miercuri?

Răspuns Câştigător
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Luni si marti. Lunea se recupereaza pe 5 mai, sambata. Martea nu se recupereaza.

2 răspunsuri:
| Lucian1096 a răspuns:

Din cate am auzit si eu de la scoala doar luni si marti creca stam acasa nu se stie sigur, miercuri la scoala sigur Atat stiu si eu.

| Lucian1096 a răspuns:

Din cate am auzit si eu la scoala Luni si Marti stam acasa miercuri nu stam acasa...