| RazvanGabriel123 a întrebat:

Buna seara!
Azi am semnat un contract cu o flota cum că sunt colaborator cu ei și că ei îmi vor lua 80% din bani și eu 20%(a zis că pune așa ca sa plătesc taxe mai mici? Doar pe cei 20%) întrebarea mea este:
Cat mă va afecta lucrul asta ținând cont că nu lucrez cu CM la flora respectiva și dacă faptul că am semnat să le fiu colaborator in caz de ei vor face ceva ilegal mă va afecta pe mine?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chiar asa de fraier poti fi ca sa iei doar 20%?
Este flota sau flora?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum mă sa îți ia 80% din bani? Hahahaha

| Standt a răspuns:

Ai venituri ilegale si vrei sa le "speli" prin flota aia?
Ai semnat, iti vor lua din venituri.
Cu cat platesti mai putine taxe, cu atat va fi mai mica pensia ta.
Ce sa faca ei ilegal sa te afecteze pe tine? Ilegalitatea deja e ca iti iau 80% din venituri.