| numesiprenume0 a întrebat:

Bună seara! Ce activități se pot face într-un service la care nu trebuie sa ai o specializare? Sau cu o specializare rapida. Ceva ce se caută foarte des pentru mașini... Ofer funda pentru cea mai buna idee sau cele mai multe.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Schimb de anvelope, la vulcanizare trebuie forta fizica atat. Ar mai fi un curs de mecanic sa schimbi placile de frana, esapamente defecte si schimb de ulei - filtre. Numa` ca la noi trebuie sa stii tot nu e ca la straini.

| sierra1 a răspuns:

Dacă tu ești ăsta, nu prea ințeleg că activități FIZICE ai putea presta

https://www.tpu.ro/......rsoana-ce/

| Kamiyashiro a răspuns:

Vulcanizarea e perfecta pentru ce ai descris.
Miscari putine, trebuie doar sa citesti un manometru, sa apesi un pistol cu aer, eventual dar nu mereu sa desfaci suruburile vreunei roti. Daca faci si echilibrare la roti e mai mult decat vulcanizare si e un aparat separat de cel cu presiune care umfla rotile. Mai sunt biciclete care vin la vulcanizare.