| Kiwi74 a întrebat:

Saptamana aceasta doresc sa ma inscriu la facultate si m-am gandit la Facultatea de Constructii din cadrul Universitatii Tehnice din Cluj.Ce parere aveti despre aceasta facultate? Se mai cauta ingineri constructori? Mai gasesti de lucru in acest domeniu? Ma gandeam sa aplic la constructii civile, industriale si agricole.Ce parere aveti despre ingineria geodezica? Tin sa precizez ca am terminat profilul matematica-informatica deci ma descurc la matematica si fizica.O seara faina sa aveti!winking

1 răspuns:
| Stefan_Tanta_1970 a răspuns:

Totul depinde de tine ce iti doresti cu adevarat...nu parerea altora...