| Georgiana2505 a întrebat:

Ce parere aveti de Facultate de Matematica si Informatica din cadrul Universitatii Bucuresti? Este o facultate grea?
Mentionez ca sunt in clasa a 10 a profil matematica-informatica si mi-am propus ca la la sfarsitul clasei a 10 a sa stiu ce vreau sa urmez mai departe la facultate.Sunt pasionata de matematica desi nu sunt gen "copil olimpic".E singurul domeniu in care ma vad lucrand.Mi-ar placea de asemenea sa lucrez in invatamant desi stiu ca nu multi in ziua de astazi isi mai doresc acest lucru.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| 3mz a răspuns:

Este o facultate destul de grea....trebuie sa-ti ''mearga''' mintea.....sora mea este acolo si ii place foarte muult