| AlexandraEllena28 a întrebat:

Stiu ca este tarziu pentru o asemenea intrebare, dat fiind ca rezultatele de la bacalaureat s-au afisat, dar am si eu o intrebare legata de una dintre facultatile la care as vrea sa aplic. Ce parere aveti despre Facultatea de Biotehnologii Bucuresti? Exista vreo persoana care a absolvit-o? Daca da, imi puteti spune daca v-ati gasit loc de munca? Pentru ca am auzit pareri atat pro, cat si contra legate de gasirea unui job dupa terminarea acesteia. E momentul din viata in care aceasta decizie e foarte importanta pentru viitorul meu. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| MadagasHardwell a răspuns:

Puteai sa te gandesti la asta si sa te interesezi cu mult timp in urma...