| SpeedyGonzales a întrebat:

Sunt in clasa a8-a si vreau sa ma duc pe o cariera militara, daca dau la filo, iau bacu' dupa pot da la academie militara? Vreau sa ajung in Irak/Afganistan

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apropo! Nu conteaza ce liceu ai facut. Eu am facut uman, am invatat algebra de real singur si am dat examen. Oricum, mai bine ar fi sa dai la un liceu cu profil matematica-fizica.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai bine fa un liceu civil. Dupa liceu, daca mai vrei, dai examen la Academia Militara. Nu-ti strica tineretea prin colegiile militare. Eu asa am facut si nu-mi pare rau.

| daywalker23 a răspuns:

Sigur ca poti dar pana atunci mai mananci cate ceva si o sa iti iese asta din cap, mai e mult si sigur te vei razgandiwinking